• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

25 квітня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Продавець продовольчих товарів”

Конкурс проводився на базі ДПТНЗ «Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу». Кам'янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів представляв Овчаренко Ростислав Миколайович, учень ІІ курсу групи «Продавець продовольчих товарів. Контролер - касир». До конкурсу учня готувала старший майстер торгівельного напрямку Буян А.В., викладач Сокирка О.І. та майстер виробничого навчання Страхова А.А.
Основна мета конкурсу полягала в тому, щоб визначити якість знань, умінь і навичок професійної підготовки учнів з професії, підвищити інтерес до обраної професії, виховувати у майбутніх продавців ввічливість, естетичний смак, ділове мовлення та правила поводження з покупцями.
Конкурс проводився у два етапи: теоретична та практична частина.
Практична частина передбачала роботу в бакалійному відділі і роботу на реєстраторах розрахункових операцій.

Наш конкурсант посів ІІ місце серед учасників, що представляли інші ПТНЗ Дніпропетровської області. Вітаємо Ростислава!!!

/Files/images/DSC_0095_1.jpg/Files/images/DSC_0104_0.jpg/Files/images/DSC_0097_0.jpg

/Files/images/DSC_0120.jpg

15 лютого 2012 року на базі ДЦППРК відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Продавець продовольчих товарів”

В конкурсі взяли участь вісім учасників з професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини, які стали переможцями І етапу конкурсу в своїх навчальних закладах.

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили роботодавці, методисти навчально-методичного центру професійно- технічної освіти у Дніпропетровській області, методисти та майстри виробничого навчання училищ області.

/Files/images/IMG_3122!.jpg

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. В теоретичний тур входили питання з предметів: «Товарознавство продовольчих товарів», «Організація та технологія торговельних процесів», «Основи бухгалтерського обліку», «Охорона праці», «Техніка та механізація торговельних розрахунків» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань).

/Files/images/IMG_1912.jpg

Практичний тур відповідав вимогам 3 кваліфікаційного розряду і передбачав виконання наступних завдань:
- робота на РРО (реєстраторах розрахункових операцій);
- конкурс на увагу «Запам’ятай товар»;
- робота на робочому місці продавця в навчально-практичному центрі ДЦППРК по підготовці спеціалістів сфери торгівлі (викладання товарів у торговельному залі; зважування запропонованого товару; консультація на обраний покупцем товар).

/Files/images/IMG_1995.jpg

Дипломами ІІ ступені була нагороджена Пальчиковська Лариса – учениця Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

За рішенням журі грамотою "За високу культуру обслуговування" було нагороджено Пальчиковську Ларису – ученицю Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

/Files/images/IMG_3257.jpg

/Files/images/IMG_3246.jpg

/Files/images/c5fa15e5146d.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 527

Коментарi