• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична діяльність

Методична робота в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Кам'янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» здійснюється згідно з Положенням про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі Наказу Міністерства освіти і науки України від 12 грудня 2000 р. № 582.

У центрі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота. Колективні форми методичної роботи: педагогічні ради, методичні комісії, інструктивно-методичні наради, теоретичні і практичні семінари.

Індивідуальними формами методичної роботи є: наставництво, консультації, самоосвіта, стажування. Індивідуальна методична робота педагогічних працівників здійснюється шляхом: взаємовідвідування уроків (результати записуються в індивідуальних папках і обговорюються на засіданнях методичних комісій, узагальнюються в наказах); робота над методичними розробками, з якими педагогічні працівники знайомлять колектив на семінарах та оглядах-конкурсах; проведення відкритих уроків, участь в роботі школи передового досвіду, відвідування інноваційних виставок та арт майстер-класів.

Педагогічна рада Центру здійснює свою керівну та аналітичну діяльність, визначає основні напрямки і завдання, конкретні форми роботи педагогічного колективу згідно плану роботи навчального закладу.
Засідання педагогічних рад проводяться згідно плану роботи Центра. Проведення педагогічних рад відбувається 1 раз в два місяці.

Кiлькiсть переглядiв: 443

Коментарi